דפדף

אודותינו

Buybaby הוא אתר לרכישת דילים חכמים לכל המשפחה. האתר מתמקד בדילים למוצרי תינוקות ילדים ונוער. למה הכוונה נוער? אתם שואלים. ובכן, תחת קטגוריה זו תמצאו שלל דילים כמו פעילויות לנוער, ריהוט, אופנה, תכשיטים, וכן נותני שירותים לארועי בר/בת מצווה (ארוע בדיל). תחת הקטגוריה של כייף משפחתי תמצאו דילים לנופש משפחתי, מסעדות לארוחות משפחתיות, ואתרי בילוי לכל המשפחה. מידי יום יעלו לאתר קופונים של 50% או יותר, ואנו נשתדל שתמיד יהיו באתר דילים מכל הקטגוריות. החזון שלנו, כהורים לילדים קטנים, הוא למצוא ולהציע את הדילים החכמים והאטרקטיביים ביותר לצורכי המשפחה, ובכך להקל את הנטל הכלכלי על משפחות בכלל ומשפחות ברוכות ילדים בפרט.

האני מאמין שלנו:
אנו מאמינים שרכישה קבוצתית חוסכת כסף והרבה! שביחד נוכל לייצר כוח קנייה משמעותי מול הספקים השונים.
אנו מאמינים בשיתוף פעולה עם ספקים אמינים איכותיים ומוכרים אשר יפרסמו קופונים למוצרים/שירות רלוונטיים ובהנחות אמיתיות!!!
אנו מאמינים בשיתוף פעולה עם הגולשות והגולשים שלנו, ולכן אנו קשובים לכן/ם לכל בקשה,הצעה, טענה, הערה או הארה בכל נושא שהוא. תמיד נשמח לשמוע מכן/ם.
אנו, אח ואחות, בעלי משפחות, בעצמנו, עם ילדים בגילאים שונים המודעים לרצון שלנו כהורים לתת את הכי טוב לילדינו, אך העלויות הממריאות עם כל ילד נוסף, מחייבות התנהלות יעילה וחכמה שלנו כצרכנים. האתר שלנו ממנף את היתרון היחסי כקולקטיב ומטרתו לאפשר לנו כהורים לתת את הכי טוב לילדינו במחירים הוגנים. בBuybaby מבינים משפחה!!!